Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Kapela

 

Pražský Výtěr

Na podzim roku 2009 jsem při studiu angličtiny v jazykové škole LITE narazil na nadaného učitele a muzikanta z Arménie, Alexe McBeata, který mě přivedl ke skvělé rockové kapele Pražský Výtěr a od listopadu téhož roku jemným zvukem houslovým dobarvuji rockové melodie této perfektní bandy.

 

Pár slov o kapele:

Pražský Výtěr byl založen na sklonku roku 1993. Kapela během let prošla řadou proměn, avšak jádro zůstalo rockově pevné.

Banda hraje zejména převzaté skladby od skupin Led Zeppelin a Deep Purple v obsazení: Jiří Antonín Benda (klávesy), Mirek Cmíral (baskytara), Tomáš Stloukal (bicí), Jan Zdráhal (elektrické housle) a nově společně s vynikající mladou talentovanou zpěvačkou Eliškou Rezkovou (zpěv) a doplňujícím hostem hrajícím na kytaru Kubou Loukotou.

 

Voláme na sebe následovně: Fidli&Eliska

Jirka alias J.A.B.

Mirek alias Cmíra

Tomáš alias Stloukyč

Eliška alias Treska

Kuba Loukota alias Joe

a Honza alias Fidli

 

www.vyter.cz

 

 

Sjetý Noty

Bylo to asi někdy kolem roku 2009, kdy při jednom ze sportovních soustředění napadlo u lahvinky dobrého moku bandu vodních slalomářů stvořit umělecké těleso, kapelu, prostě bandu, která by si nakoupila nástroje a začala muzikou bavit sebe a své nejbližší kamarády u vody. Netrvalo dlouho a přišel na řadu první koncert. Jakmile si kluci vyzkoušeli tu drogu punkových "celebrit" z rozjetého vlaku už nešlo jednoduše vyskočit. Asi rok poté jsem se k nim přidal i já. Kapela během let ustála několik personálních změn a v upravené sestavě hraje dál pod názvem Stetý Noty 2.

 

Pár slov o kapele:

A co že hrají tedy Sjetý Noty? Je to vcelku pestrý mix punkových melodií z poloviny vlastním úsilím tvořených. Cílem Not však vždy bylo především pořádně rozjet zábavu, rychle dostat lidi na plac a do varu, což se zatím s úspěchem daří.

www.sjetynoty.wz.cz